Aktualności

Co kochają studenci? Melanż, tani alkohol i dobre memy. Już 9 marca studenci pierwszego roku Zarządzania kulturą i mediami organizują jedyne i niepowtarzalne MemeParty w LOKALu przy Rynku Głównym w Krakowie. Nie może Cię tam zabraknąć!

Więcej o wydarzeniu i obowiązujących na nim promocjach dowiedzieć się możesz na facebook’owym wydarzeniu MemeParty.

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na organizację 5. festiwalu kultury i mediów Polikultura.

MemeParty 

Polikultura znowu zaskakuje, tym razem przekraczamy granice dosłownie! Trójka studentów Zarządzania kulturą i mediami, a zarazem organizatorów Polikultury 2017 wraz z opiekunką p. Żanną Osikowicz, wyjechała w głąb Rosji aby specjalnie dla was zrobić, jedyny taki w historii, reportaż dotyczący Polaków przesiedlonych na Kubań.

Mimo trudnych warunków całej podróży dzielnie znoszą wszelkie przeciwności. Też możesz mieć swój wkład w rozwój tego projektu i sprawić, aby studentom było łatwiej, więcej na ten temat znajdziesz na facebook’u Polikultury.

Polacy na Kubaniu 

Czym prędzej wracamy do was z nową porcją informacji co u nas słychać. 12 stycznia na terenie WZiKS UJ odbył się Noworoczny Kiermasz Jubileuszowy, czyli 5 zł na 5. urodziny POLIKULTURY. Już śpieszymy z wyjaśnieniami. Za jedyne 5 zł każdy mógł wylosować dla siebie zupełnie wyjątkową rzecz. Dlaczego wyjątkową? Rzecz ta ma już swoją historię i tak samo jak w przypadku książek- zmienia swojego właściciela. Warto zaznaczyć, że łatwo było trafić na przedmioty absolutnie unikatowe i niepowtarzalne. Co jest też ważne? Każdy los wygrywał! Już niedługo więcej nowin z pola walki, do zobaczenia!

Mimo, że do festiwalu wciąż jeszcze pozostaje mnóstwo czasu Polikultura wcale nie śpi! We wtorek 10 stycznia rozpoczął się nasz trzydniowy kiermasz książek. Stare i niepotrzebne książki miały szansę przeżyć drugą młodość u nowych właścicieli. Wybór był ogromny! Szeroki wachlarz pozycji, od wydań kieszonkowych aż po opasłe tomiska w twardych oprawach, a wszystko po naprawdę atrakcyjnych cenach. Wszystkim gapom, które przegapiły to wydarzenie pozostaje tylko powiedzieć- do następnego! I to już całkiem niedługo.